KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5005079
nr 500 5079
Blandteknik
1 par, porträtt, 1800-tal, 48x38
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2007
kl 16:28:51
6/12 22:45:37